Zespół to więcej niż fundament firmy


Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym, wywodząc się bezpośrednio z przedsiębiorstwa  WODKAN-Grzenkowicz Sp. z o.o., niekwestionowanego lidera w dziedzinie budowy zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych oraz  budownictwa infrastrukturalnego

Bravo Developer specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu.

W naszej ofercie dostępne są mieszkania z rynku pierwotnego nie tylko nowoczesne, komfortowe, w atrakcyjnych lokalizacjach, ale również bezpieczne i do tego można je nabyć na niezwykle korzystnych warunkach.

Nieustannie dynamicznie się rozwijamy, realizując nowe projekty mieszkaniowe, co sprawia, że stale poszerzamy grono zadowolonych klientów. Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie i wysoka jakość zrealizowanych przedsięwzięć budowlanych, ale również ogromne zaangażowanie i pasja w tym, co robimy.

BRAVO DEWELOPER W LICZBACH

18

lat doświadczenia

8

ukończonych inwestycji

518

zadowolonych właścicieli

Nasze inwestycje mieszkaniowe to połączenie niezwykłej funkcjonalności, nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania.

Dzięki gruntownej znajomości innowacyjnych rozwiązań budowlanych, bogatemu parkowi maszynowemu oraz zatrudnianiu najwyższej klasy specjalistów, nie boimy się żadnych wyzwań i budujemy mieszkania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ